IZLET U GLAVNI GRAD REPUBLIKE HRVATSKE
Učenici četvrtih razreda naše škole zajedno s učenicima područnih škola Gornjeg Daruvara i Batinjana krenuli su 26.9. 2012. na dugo očekivani izlet u Zagreb. Putovanje na izlet uvijek je lijepo i zabavno, tako da smo brzo stigli na odredište.
U Zagrebu smo posjetili Zračnu luku. Ti avioni su tako veliki! Autobusom smo se odvezli u Tehnički muzej u kojemu smo razgledali ogromne stare automobile,helikoptere i tramvaje. Već smo ogladnjeli, pa smo odjurili u Mc Donald׳s. Dobro smo se najeli i krenuli dalje. Kada smo prošli Trg bana Jelačića, uputili smo se Ilicom i ugledali uspinjaču. To je neobično plavo čudo. Izgleda kao tramvaj koji vozi prema oblacima. Uživala sam u prekrasnom pogledu. Stigli smo na vrh. „Ajme!“uskliknula sam.Bio je to najljepši pogled.
Pogled na glavni grad Republike Hrvatske.
Tea Ivanković,4.B
